Kullanım Kuralları

Akıllı Tahta Kilidi Web Sitesi Kullanım Şartları

Sayın Kullanıcı, Akıllı Tahta Kilidi Web Site'sine hoş geldiniz,

Aşağıdaki "Kullanım Şartları", Akıllı Tahta Kilidi'ın , siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sunumuna ilişkin hükümleri düzenlemektedir.

Akıllı Tahta Kilidi Web sitesine giren yada sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Gizlilik Sözleşmesi" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

 Kullanım şartları

1. Akıllı Tahta Kilidi web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, Akıllı Tahta Kilidi web sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

2. Akıllı Tahta Kilidi web sitesi'nde yer alan her türlü fiyat, bilgi , resim , açıklama ve haber (kısaca "bilgi" sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesi'nde yer alan "bilgi"lerin hatalı olduğu yada bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgi'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir bilgiyi, Okyanus Bilişim Teknolojileri'nden temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesi'nde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle Okyanus Bilişim Teknolojileri'nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

3. Okyanus Bilişim Teknolojileri, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve Akıllı Tahta Kilidi web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Akıllı Tahta Kilidi web sitesi'nin hatasız olması için her türlü tedbir almış olmakla birlikte, sitede mevcut yada oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

4. Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının Akıllı Tahta Kilidi sistemlerinin çalışmasına engel olacak yada işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, Akıllı Tahta Kilidi, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

5. Kullanıcılar ile Akıllı Tahta Kilidi arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda , Okyanus Bilişim Teknolojileri elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir.

6. Site Türkiye kanunlarına göre kurulmuş ve işletilmektedir. Site hakkındaki ihtilafların çözümünde Türkiye kanunları uygulanacaktır ve Türk mahkemeleri yetkili olacaktır.


7. Akıllı Tahta Kilidi web sitesi, "Kullanım şartları"nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme , yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Bu siteyi kullanarak bu "Kullanım Şartları"nda yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılıyorsunuz. Bu metinde yer alan yasal sorumlulukları kabul etmediğinizi belirtiyorsanız, lütfen bu Web Sitesini kullanmayın.